Categories Lajme

Vrasja e dy shqiptarëve, mediat greke publikojnë pamjet e reja të lëvizjes së autorit

Mediat greke kanë publikuar pamje të reje të autorëve të vrasjes së Kreshnik Çerizaj dhe Armando Ogranaja në një lokal në Athinë në dhjetor të 2022.

Në pamjet e reja janë fiksuar lëvizjet e autorit, pak para vrasjes së dyfishtë.

Sic shihet, personi i veshur me të zeza ka lëvizur nëpër rrugët e e zonës dhe kur ka mbërritur në kafene, pasi ka studiuar viktimat në çdo detaj, ai më pas i ka vrarë dy shqiptarët.

Pas kryerjes së vrasjes, shihen njerëzit, të cilët të tmerruar nga ngjarja largohen me vrap.

Referuar hetimeve, mediat helene raportojnë se policia është shumë pranë zbardhjes së ngjarjes dhe identifikimit të autorit.

Madje, hetuesit besojnë se nëse arrijnë te autori, atëherë besojnë se rruga do të jetë e hapur për t’i çuar te njeriu që ka kërkuar vrasjen.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME