Categories Kuriozitete

Xheloze dhe agresive, këto shenja Horoskopi janë vjehrra të tmerrshme

Vjehrrat konsiderohen si shumë të ndërlikuara, sepse janë të ndara mes mamasë që bëri gjithçka për partnerin tuaj dhe dha gjithçka për të, dhe papritur një grua tjetër vjen dhe e merr gati.

A është vjehrra juaj një nga këto nëna që mendon se i keni rrëmbyer djalin? Lexoni më poshtë:

Luani:
Nënat Luan janë shumë posesive në shumicën e rasteve, kështu që si vjehrra, thjesht mund t’ju prishin qetësinë. Nëse vjehrra juaj sheh djalin e saj duke ju dhënë shumë kohë, mos u tronditni nëse bëhet xheloze! Kujdes nga keqkuptimet që ajo mund të krijojë mes jush dhe bashkëshortit tuaj. Ato janë të bezdisshme, përpiqen të mbahen për kordonin e kërthizës.

Shigjetari:

Nënat Shigjetari, kur janë të pasigurta, mund të jenë shumë të egra dhe të pasakta. Nëse keni një vjehrrë shigjetar, ajo patjetër do të përpiqet të krijojë një përçarje mes jush dhe partnerit tuaj. Mënyra e vetme për t’u marrë me të është duke mos e injoruar. Jepini asaj dashuri dhe ajo do të qetësohet.

Bricjapi:
Bricjapët nuk janë agresivë, por ata nuk do të ndërhyjnë edhe kur e dinë se mund ta zgjidhin lehtësisht luftën tuaj. Ata i shijojnë fshehurazi debatet mes jush dhe mos u zhgënjeheni nëse mësoni se të afërmit e dinë saktësisht se çfarë keni thënë me partnerin tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 23 Shkurt 2024

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi Ditor e Enjte 22 shkurt 2024

DASHI Sido që të ketë qenë jeta juaj kohët e fundit, Dielli do ju ndihmojë…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor , e Mërkurë 21 Shkurt 2024

Dashi Kjo e mërkurë është një ditë që do ju mësojë shumë gjëra. Sipas parashikimit…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’

Dashi Kjo e martë nuk do të jetë aspak e favorshme për raportet ndërpersonale, e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 19 Shkurt 2024

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do jetojnë te lumtur gjate kësaj dite pranë…

LEXO ME SHUME