Categories Lajme

Zbardhet dëshmia e gruas greke, ja si ra pre e “masazhatorit” shqiptar: Më prekte tek…!

Mediat greke kanë publikuar foton e një 53-vjeçari shqiptar, i cili është arrestuar pak kohë më parë pasi përdorte biznesin e tij të masazheve për të ngacmuar seksualisht vajzat apo gratë që shkonin aty.Bëhet fjalë për Ilirjan Kuçollarin, ndersa Protothema ka zbardhur sot dëshminë e një prej “viktimave” të 53-vjeçarit.

Gruaja kishte shkuar për masazh pasi kishte problem me shpatullën, por masazhatori filloi t’i prekte organin gjenital dhe të pasmet.

Në fakt, ajo u shpëtua në momentin e fundit nga takimi tjetër, një grua e gjatë e shëndoshë për të cilën masazhatori pervers foli fjalët më të këqija, duke u tallur me peshën e saj.

“Ai filloi të më prekte në organin gjenital. Unë i thashë se çfarë po bën atje dhe nuk dua të më prekësh. Gjatë lëvizjeve pashë që ky mashkull nuk mbante maskë, kishte një kënaqësi në fytyrë, ndërsa pavarësisht se i thashë të mos më prekte organet gjenitale, ai vazhdoi”, thotë gruaja

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME