Categories Showbiz

Tha se janë ndarë, e dashura jashtë nxjerr ‘bllof’ Kristin, publikon mesazhet e fundit

Mbrëmjen e djeshme Kristi deklaroi se ishte ndarë nga e dashura, Zaza, para se të futej në “Big Brother VIP” dhe se i pëlqen shumë Keisi.

Mirëpo kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Zaza, e cila ka publikuar bisedën e tyre të fundit, para se Kristi të bëhej pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP”. Nga biseda, dyshja nuk duken të ndarë, madje është një bisedë me shprehje ndjenjash.

“Zemra ime e do zemrën tënde. Të dua zemërush”, i ka thënë Zaza. “Nuk e di çfarë të them më. Të dua. Do doja të të përqafoja”, i është përgjigjur Kristi. Biseda është bërë me 24 Dhjetor, pak orë para nisjes së BBV.

Tha se janë ndarë, e dashura jashtë nxjerr ‘bllof’ Kristin, publikon mesazhet e fundit

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME