fbpx
Kuriozitete

Turisti e gju an me gurë pandën që ta zgjojë nga gjumi (Video)

Një turist është kapur në kamera duke hedhur me gur një panda në kopshtin zoologjik të Pekinit, në për të zgjuar kafshën nga gjumi.Incidenti është filmuar nga një dëshmitar okular, i cili pretendoi se kishte parë dy njerëz që sulmuan kafshën me gurë gjatë të shtunës.

Panda nuk u dëmtua dhe vazhdoi me aktivitetet e saj të përditshme si zakonisht, tha kopshti zoologjik. Një video e incidentit u ngarkua në rrjetin social kinez ‘Weibo’ dje nga një dashamirës i pandave.

Ndiqeni atë më poshtë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button