Categories Lajme

Aksident në Selenicë, dy mjete me targa gjermane përplasen me njëra-tjetrën

Aksident në fushë Mavrovë, Selenicë. Dy automjete me targa gjermane përfshihen në aksident.

Një prej makinave me drejtues shtetasin shqiptar ka kryer parakalim të gabuar dhe ka qëlluar makinën tjetër. Si pasojë e aksidentit ka mbetur e lënduar një shtetase, pasagjere.

Mjeti tip Wolksvagen me drejtues nje shtetas gjerman Fabian Kirchner, në mjetin tjeter drejtues ka qenë Qirjako Kokaj, e lënduar ka mbetur pasagjerja Refije Kokaj e cila ka mbërritur në spitalin e Vlorës për të marrë ndihmën mjekësore.

Si pasojë e aksidentit edhe rruga e lumit të Vlorës është bllokuar për disa minuta.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME