Categories Lajme

Arrestohet një ish-ushtar shqiptar bashkë me gruan, kthyen vilën në Spanjë në “shtëpi bari”

Një ish-ushtarak me origjinë shqiptar që ka shërbyer në Francë është arrestuar dirën e djeshme ne Girona të Spanjës për kultivim dhe shitje të marjuanës. Bashkë me të u arrestua dhe bashkëshortja e tij.

Hetimi vjen pasi policia e qytetit kishte marrë denoncime nga disa qytetarë.

Gjatë kontrollit fizik në shtëpinë dykatëshe , policia gjeti dhe sekuestroi marjuanën, 15 armë, dy sëpata, dy hanxharë, një sharrë dhe gjashtë thika. Po ashtu dhomat e vilës ishin të monitoruara me kamera sigurie.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME