Categories Lajme

Polici në Pogradec dhunon qytetarin, e gjithë skena filmohet nga kamera e një banese

Një punonjës policie në Pogradec, i identifikuar si Gjergji Riza është fimuar duke ushtruar dhunë ndaj një qytetari.

Në videon e siguruar nga Klan News, polici Gjergji Riza ka dhunuar qytetarin Ervin Norolla duke e goditur në ambientet e një pallati.

E gjithë skena është e filmuar nga kamerat e një banese. Siç duket dhe në pamje, Riza për arsye që ende nuk dihen, ka goditur të riun mes shpulla e grushte.

Ndërsa nga ana e policisë nuk jepen të dhëna mbi rastin. Sipas informacioneve konfidenciale, bëhet me dije se Drejtoria e Përgjithshme e Policisë e ka pezulluar fillimisht oficerin i cili punonte më parë në Pogradec, ndërsa tashmë është transferuar në Drejtorinë Vendore të Policisë të Korçës.

Oficeri i policisë Gjergji Riza mësohet se prej disa kohësh ka shfaqur probleme me kujtesën. Për shkak të gjendjes shëndetësore ai është transferuar nga Komisariati i Pogardecit në Drejtorinë e Policisë së Korçës. Oficeri i policisë ka kërkuar të dalë në KEMP, kërkesë e cila ende nuk është miratuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME