Bota

I shpëtojnë peshkaqenit vetëm disa metra larg

Disa zhytës i shpëtuan një peshkaqeni i cili po afrohej shumë afër tyre. Teksa ishin zhytur në ujërat e detit në Australi disa zhytës vërejnë një peshkaqen që po vinte në drejtimin e tyre.

Peshkaqeni po afrohej gjithnjë e më shumë afër tyre me tentim sulmi por ata kishin një mjet që e përdorën për ta larguar peshkaqenin.E larguan peshkaqenin dhe filluan të notonin më shpejtë në mënyrë që të siguroheshin që ishin jashtë rrezikut nga një sulm i radhës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: