Categories Showbiz

Casillas si “Donzhuan”, tre të dashura në pak kohë, së fundmi kapet mat me një modele suedeze

Iker Casillas u tërhoq nga bota e futbollit në vitin 2020, pasi pësoi një infarkt akut të miokardit, por emri i tij vazhdon të pushtojë faqet e gazetave dhe revistave për jetën personale. Që prej ndarjes së tij nga Sara Carbonero ka shumë femra me të cilat është lidhur.

Tashmë, ish-portieri i Real Madridit dhe i Portos është kapur nga fotografët e revistës “Semana”, e cila ka publikuar disa pamje nga darka mes Michaela Sorle dhe ish-portierit spanjoll, e ndodhur së fundi.

Të dy kanë darkuar në një restorant të famshëm të Madridit, ndërsa më pas kanë shkuar së bashku në shtëpinë e ish-portierit madrilen me makinën e tij.

Casillas shoqërohej nga Michaela Sorle, e cila është një modele dhe aktore 36-vjeçare me origjinë suedeze, që mori pjesë në konkursin e bukurisë “Miss Polonia” në vitin 2005. Ajo u diplomua me Master në Biznes dhe është e apasionuar pas botës së modës.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME