Categories Showbiz

Debati i degraduar në Big Brother VIP Albania, Luizi shpërthen pas akuzave të Oltës

Gjatë ditës së djeshme Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli kanë pasur përplasje të ashpra me njëri-tjetrin. Aktorja ka hedhur akuza të forta ndaj këngëtarit, duke i thënë se është përdorues i drogës.

“Të rri buza e bardhë gjithë kohës. E di unë ça mungese ke, a ke fuqi. Prandaj po të them jam kursyer shumë unë, ki kujdes me mua. Nuk jam e vogël, kam eksperiencë. Të njoh sa të shoh. Lyeje i çik buzën se e ke të bardhë shumë”, i tha Olta Luizit. Ndërkohë gjatë një bisede me Efi Dhedhes dhe Kiara Titon, Luizi pyet vajzat “e dini pse i kam buzët e bardha unë?”.

“Puthi këtë me fondatinë”, thotë vetë këngëtari, të cilit ia pret Efi: “Po e di mor Zot i madh, kujt po i ashtu. Lëri njerëzit e poshtë të flasin, poshtërsinë e tyre tregojnë”.m Teksa mbante në duar një lodër që përsërit çdo fjalë që thotë dikush, Luizi flet: “Na ikeni çarë b*thën”.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Një ”mbret” i ri në BBV3, banori që kryeson në Instagram

Banorët luftën e kanë brenda, por jashtë shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 3”, ka…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

FOTO/ Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik

Ilnisa Agolli një nga ish-banoret e BBV3 e cila ka shkaktuar mjaft zhurmë me qëndrimin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Sara reagon për herë të parë pasi u zbulua shtatzënia. Poston videon e ëmbël!

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi fillimisht u…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Langaraq! Shaheni nga gratë dhe pastaj bëheni vëllezër”- Debat i ashpër mes Julit dhe Romeos

Aktori Romeo Veshaj dhe Julian Deda kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin në orët e para…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe…

LEXO ME SHUME