Categories Lajme

Dhunoi psikologjikisht vëllanë, procedohet penalisht 45-vjeçari në Roskovec

Policia në Roskovec ka proceduar penalisht një 45-vjeçar, pasi dyshohet se ka dhunuar psikologjikisht vëllanë e tij.

Për pasojë, vëllai i tij është pajisur edhe me urdhër mbrojtje.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Stacionit të Policisë Roskovec referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. Ç., 45 vjeç, banues në Roskovec, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj vëllait të tij, i cili u pajis me urdhër mbrojtjeje.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Tiranë! Vret veten me armën e shërbimit policja 21-vjeçare

Një ngjarje e rëndë raportohet në Tiranë. Sipas informacioneve të para, mësohet se një efektive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kosovë/ Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe përfundon në lumë, 3 të lënduar

Një aksident ka ndodhur të premten tek ura e Drinit të Bardhë, ku një mjet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Policia procedon 23-vjeçaren në Shkodër, dhunoi fizikisht bashkëshortin e saj

Policia e Shkodrës ka proceduar një 23-vjeçari pasi ka dhunuar të shoqin. Po ashtu, seksioni…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Gjendet pa shenja jete 64-vjeçari në Maliq

Një 64-vjeçar është vetëvarur afër banesës së tij në Maliq. Shtetasi me inicialet F. A.,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Akuzohet se vrau kushëririn për 12 mijë lekë, Gjykata e Apelit i ul dënimin Granit Shehut

Gjykata e Apelit i ka ulur dënimin shtetasit Granit (Giuliano) Shehu, i cili akuzohet për vrasjen e…

LEXO ME SHUME