Categories Showbiz

Dua Lipa ndahet nga i dashuri i saj, regjisori Romain Gavras

Këngëtarja nga Kosova, Dua Lipa, është ndarë nga i dashuri i saj, regjisori francez, Romain Gavras, për t’u përqendruar në muzikë, raporton The Sun.

Dua Lipa u shfaq për herë të parë me regjisorin me origjinë greke Romain Gavras në tapetin e kuq në maj. Por dyshja kanë ndarë rrugët.

The Sun tregoi për herë të parë në shkurt se Dua, e cila aktualisht ndodhet në Nju Jork, po takohej me ish-in e Rita Orës, Romain. Çifti u kap duke u puthur në prapaskenë në Javën e Modës në Paris.

Por përpara daljes së albumit të saj të tretë, Dua është e gjitha e përkushtuar ndaj punës.

Një burim i brendshëm tha: “Dua dhe Romain kanë ndarë rrugët pas një vere dashurie”.

“Asaj i rrah zemra kur bëhet fjalë për karrierën e saj dhe dyshja i dhanë fund marrëdhënies përpara se gjërat të përkeqësoheshin”.

“Romain e konsideronte Duan si punëtore, por ajo nuk planifikon të ngadalësojë për asgjë apo askënd”.

Kjo vjen pasi ylli britanik, e cila më parë ishte në lidhje me modelin amerikan Anëar Hadid, është gati të vërë në qendër të vëmendjes temën e albumit të saj të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME