Categories Lajme

Dyshohet se është vrarë në vend tjetër, zbardhen detaje nga vdekja e të resë në Durrës, emri i saj i skeduar në polici

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me vajzën e re që u gjet e pajetë te ‘Ura e Dajlanit’ në Durrës,  e cila dyshohet se është vrarë me thikë. Trupi i pajetë u zbulua sot nga kalimtarët e rastit. Sipas informacioneve dyshohet se 32-vjeçarja Luljeta Preza mund të jetë vrarë nga persona që e shfrytëzonin, ndërkohë që po hetohet nëse ka pasur ndonjë sherr mes vajzave që ushtronin prostitucion në këtë zonë gjatë natës.

Ndërkohë në polici, pas kësaj ngjarjeje janë shoqëruar të paktën 17 persona, kryesisht vajza. Ka dyshime se trupi i 32-vjeçares është transportuar gjatë natës poshtë Urës së Dajlanit.

E reja që u gjet e vdekur ka qenë e skeduar më parë është shoqëruar më parë për veprën penale të prostitucionit. “Ura e Dajlanit” në Durrës është bërë një vend strehim i punonjësve të seksit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME