Categories Kuriozitete

E pabesueshme, kështu tentojnë ta kalojnë kufirin emigrantët! Shikoni FOTOT, sa shumë vuajnë!

Të fshehur në motor, të paketuar si paketa mbi njëri tjetrin në kamion dhe madje të futur në karrige të veturës; këto janë fotografitë që tregojnë mënyrat më të çuditshme që emigrantët ilegalë kanë tentuar të kalojnë kufirin në SHBA.

Donald Trump ka propozuar të ndërtojë një muri të madh mes Meksikës dhe Amerikës, për t’i parandaluar emigrantët ilegalë.

Por këto fotografi dëshmojnë se emigrantët gjithmonë do të tentojnë mënyrat më të pabesueshme për t’u futur ilegalisht në një shtet, transmeton Gazeta Express.

Mënyra më e çuditshme që do ta shihni më poshtë në foto është padyshim fshehja në karrigen e veturës.

Këto janë mënyrat më të çuditshme që emigrantët kanë tentuar të kalojnë kufirin:

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME