Categories Lajme

E TRISHTË! Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme pedagogia

Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme pedagogia e Departamentit të Matematikës në Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit në Durrës, Daniela Halidini (Qendraj).
Lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të pedagoges e ka dhënë Universiteti i cili shkruan se nga sot Daniela do t’i mungojë shumë familjes, miqve, kolegëve e studentëve të saj.
Prof. Daniela do të kujtohet nga të gjithë ne si pedagogia plot pasion, njeri me vlera të mëdha, e mençur, e dashur, zemërgjerë dhe e buzëqeshur. Ka qenë nder dhe privilegj për të gjithë ne që patëm fatin ta njihnim dhe të punonim pranë saj. Faleminderit e nderuar Prof. Daniela për kontributin e vlerat e jashtëzakonshme që ke dhënë në UAMD! Të qoftë e lehtë rruga drejt dritës!”, thuhet në postimin e universitetit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Aksident në Greqi, plagoset 62-vjeçari, makina tërheq zvarrë shqiptarin

Një 62-vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i plagosur pas një aksidenti rrugor në zonën e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Black out”, Microsoft: Preku mbi 8.5 milionë pajisje windows

Gjiganti Microsoft njoftoi se më shumë se 8.5 milionë kompjuterë në gjithë botën u përballën…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Zjarr në Lazarat\ Policia shoqëron pronarin e parcelës ku ranë flakët

Zjarrefikesit e Gjirokastres mengjesin e sotem morem njoftim nga Komisariati i Policise se ne vendin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Me lot mirënjohjeje në sy, nënë e bijë rikthehen në “Shihemi në Gjyq”

Më 12 qershor 2022, “Shihemi në Gjyq” solli konfliktin dhe dhimbjen e Denisës dhe nënës…

LEXO ME SHUME