Categories Lajme

EMRI/ Përfundoi në koma nga mbidoza e metadonit, ndërron jetë në QSUT i riu që ishte arrestuar për vjedhje

Teksa ndodhej prej disa ditësh në koma, ka ndërruar jetë në spitalin ‘Nënë Tereza’ një 27-vjeçar, i cili shfaqi probleme shëndetësore gjatë kohës që ishte në qelinë e paraburgimit.

Behet fjalë për Jani Rustemajn, i cili u arrestua për vjedhje më 12 prill, ndërsa ai shfaqi problemet e para shëndetësore më 14 prill dhe për herë të dytë më 17 prill, ndërsa u shtrua në spitalin ‘Nënë Tereza’ më 19 prill. Ndërkohë, më 30 prill nëna e të riut bëri kallëzim në polici, ndërsa policia thekson se po heton për ngjarjen në fjalë.

Nga të dhënat hetimore, dyshohet se i riu përfundoi në koma si pasojë e një mbidoze metadoni.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME