Fashion

Njihuni me palltot që nuk duhet të mungojnë nga gardëroba juaj këtë vjeshtë (Foto)

Ndonëse jemi në fund të verës, pasarelat e modës dhe blogeret prej kohësh na paraqesin trendet e fundit për sezonin vjeshtë dimër 2021-2022. Më poshtë ju listojmë disa nga palltot e sugjeruara nga blogeret e huaja.

Gjithmonë klasikja është në modë, mos  nguronin te vishni pallto të gjata me masa të mëdha.

Ngjyrat e tokës dhe e bardha janë ngjyrat mbizotëruese për këtë sezon.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close