Categories Lajme

FOTO/ I riu shqiptar vritet nga një algjerian, 23-vjeçari u fut për të ndarë sherrin

Një shqiptar ka mbetur i vrarë në Sirolo të Italisë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, ndërsa mediat italiane raportojnë se i vrarë ka mbetur 23- vjeçari, Klajdi Bitri.

Raportohet se i riu shqiptar është qëlliar me shtizë (pushkë) peshkimi nga një person me origjinë nga Algjeria.

I riu shqiptar u vra teksa mbrojti një mikun e tij, i cili u përfshi në konflikt me autorin.

Makina ku ndodhej algjeriani nuk i jepte përparësi makinave të tjera, ndërsa vetë lëvizte shumë ngadalë. Ka pasur një përplasje fizike mes autorit dhe një personi, që mendohet se ishte i afërmi i tij.

I riu ka ndërhyrë për të shuar sherrin kur është goditur në gjoks me shtizë peshkimi nga algjeriani.

Pas vrasjes, autori u largua ndërsa u angazhuan shumë forca policie, që bënë të mundur kapjen e tij pas disa orësh.

FOTO/ I riu shqiptar vritet nga një algjerian, 23-vjeçari u fut

FOTO/ I riu shqiptar vritet nga një algjerian, 23-vjeçari u fut

FOTO/ I riu shqiptar vritet nga një algjerian, 23-vjeçari u fut

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

46-vjeçari gjendet i pajetë nga familjarët para banesës së tij, ja çfarë dyshohet

Një 46-vjeçar është gjendur i pajetë nga familjarët para banesës së tij në fshatin Selcë e…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, SPAK mbyll hetimet për gjashtë të pandehurit, dërgon për gjykim dosjen

SPAK ka përfunduar hetimet për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoja, ku vdiq shoferi i tij…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Këmbimi valutor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar do të blihet me 92.1 lekë…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Video- Vlorë/ Vihet në pranga 39-vjeçari, goditet një tjetër rast i mbajtjes së armëve, pa leje

Vlorë/Në zbatim të masave të planit operacional “Sundimi i ligjit”, goditet një tjetër rast i…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Drejtonte makinën në efektin e drogës/ Humb drejtimin e mjetit dhe përfundon në një banesë private, arrestohet shoferi

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku një shofer i cili drejtonte mjetin nën efektin e…

LEXO ME SHUME