Categories Showbiz

FOTO\ Monika pa komplekse pavarësisht moshës së saj ! Del në reçipeta pranë pishinës, Donaldi “tallet” me të

Monika Lubonja e ka treguar dhe vazhdon ta tregojë që është një grua pa komplekse pavarësisht moshës së saj dhe viteve të karrierës.

Monika gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë së Big Brother Vip ka treguar një anë jo shumë të njohur të saj për publikun e gjerë që e ndjek.

Ajo ka treguar se nuk ka komplekse dhe këtë e ka treguar edhe ditën e sotme. Teksa banorët ishin duke qendruar jashtē në oborr, Monikën e ka “zënë vapa” edhe pse temperaturat nuk të japin një ndjesi të tillë.

Aktorja hoqi bluzën duke treguar format trupore dhe ka qendruar vetëm me reçipeta.

Donaldit nuk mund t’i humbte një moment i tillë dhe të bënte shaka me të duke e quajtur të patonifikuar dhe me “pala”.

Diskutimi mes tyre:

Donald Veshaj: I di si i ke palat për një vizatim, jo pikturë. Del si ato ruset

Beniada Nishani: I marsh të ligat palave të Monikës ti

Monika Lubonja: More vesh. Pala ke ti që je 26-vjeç

Donald Veshaj: Po patjetër, por unë tani po të shikoj ty se nuk e nxjerr barkun ashtu.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME