Categories Showbiz

FOTO / Ndodh për herë të parë, Olta shfaqet me Dorin në festën e post Big Brother

Olta Gixhari ka zgjedhur të shfaqet pas kaq kohësh që e ka mbajtur mister, me partnerin e saj.

E veshur me një fustan të kuq i cili e tregon aktoren mjaft në formë, ajo shihet dorë për dore me Dorin.

Për shumë kohë brenda Big Brother, Olta nuk ka dashur që ta përmend ose të bëjë publike rrej tij, por mesa duket, aktorja nuk e ka mbajtur më gjatë të fshehtë partnerin me të cilin ka dhe një djalë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME