Categories Lajme

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 25 Maj 2024

Dashi

Do të arrini të korrni avantazhe të rëndësishme në vendin e punës dhe kjo gjë edhe në sajë të intuitës tuaj të shkëlqyer. Do të jeni mjaft të përqendruar dhe kjo gjë do ju bëjë të suksesshëm në vendin e punës. Në dashuri parashikohen shkëndija të reja.

Demi

Kjo është një ditë e cila ju sugjeron që të kaloni më shumë kohë cilësore bashkë me familjen ose partnerin/en tuaj. Mundohuni që të tregoni më shumë kujdes për ndjenjat tuaja, pasi së fundmi keni qenë të hutuar ose shumë të angazhuar.

Binjakët

Kjo e shtunë do të jetë mjaft e favorshme, për gjithë ata që janë në kërkim të dashurisë. Parashikohen mundësi të mira për të bërë takime të reja. Në vendin e punës do të jeni shumë të angazhuar. Disa situata tranzitore duhen përballuar me më shumë kujdes.

Gaforrja

Parashikohet një ditë mjaft pozitive e cila do ju lejojë që të pushoni dhe mendoni më shumë për veten dhe mirëqenien tuaj. E gjithë lodhja e akumuluar gjatë këtyre ditëve, ka shkaktuar keqkuptime dhe ngadalësime në vendin e punës. Vetëm nga e diela do të nisin përmirësimet.

Luani

Në këtë moment është e rëndësishme që të përqendroheni më shumë në punë, në mënyrë që të fitoni ndonjë aleat më shumë në vendin e punës, për shkak se jeni gati për të nisur një rrugëtim të ri të rrezikshëm. Në dashuri, këshillohet që të mos tregoheni shumë kokëfortë.

Virgjëresha

Kjo fundjavë do ju gjejë të qetë dhe të relaksuar. Do të keni mundësi për të kaluar më shumë kohë cilësore me personat që keni përzemër. Kjo është një ditë mjaft e favorshme për të organizuara aktivitetet e reja të vjeshtës.

Peshorja

Mos i neglizhoni momentet e takimeve dhe daljeve intriguese, pasi ky është momenti më i frytshëm për emocionet. Mos u druani dhe jini sa më të hapur, pasi mundësitë e mira nuk do të mungojnë. Në vendin e punës do të shpërbleheni.

Akrepi

Kjo e shtunë ju fton që të mos dorëzoheni përballë provokimeve të të tjerëve. Është një ditë e cila do ju gjejë të acaruar nga sjellja e personave që keni përzemër. Shmangni shfaqjet agresive dhe favorizoni dialogun.

Shigjetari

Më në fund do mund të merrni rezultatet e dëshiruara dhe kënaqësi nga pikëpamja sentimentale. Më në fund do të keni përkrah një person që vlerëson dëshirën tuaj për liri dhe do arrini që të ndiheni plotësisht të vlerësuar. Megjithatë mos nënvlerësoni disa marrëveshje në vendin e punës.

Bricjapi

Kjo fundjavë do ju gjejë mjaft të nxituar, sidomos nëse jeni në prag të dorëzimit të një projekti me të cilin po punoni prej kohësh. Kjo ditë sugjeron që të jeni më të kujdesshëm me shpenzimet dhe të mos ndikoheni nga kritikat e të tjerëve.

Ujori

Gjatë kësaj fundjave do të keni mundësi që të bëni një takim i cili do të ndryshojë plotësisht bindjet tuaja, sa i takon sferës emocionale. Një rikthim pasioni mund të sheshojë të gjitha keqkuptimet e së kaluarës, të cilat ju kanë tensionuar dhe ju kanë krijuar pasiguri.

Peshqit

Nga pikëpamja ekonomike, kjo është një fundjavë e cila do ju lejojë që të organizoni strategji të reja lidhur me çështje të lëna pezull. Në vendin e punës do të jeni shumë pozitiv, ashtu si dhe në dashuri. Rezultate mjaft të favorshme, janë fare pranë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME