Categories Lajme

I bie në kokë etazheri, plagoset studentja, ja gjendja e konvikteve!

Gjendja e konvikteve lë shumë për të dëshiruar, përkundër propagandës së kryeministrit Rama.

Studentët kanë denoncuar sot një incident të rëndë të ndodhur në godinën 7, ku një studente është plagosur pasi i ka rënë etazheri në kokë.

Kjo video e shkurtër tregon një ambulancë që pret jashtë godinës për transportin e studentes së lënduar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth 40 minuta më parë. Ky rast tregon edhe një herë gjendjen e degraduar në godinat e Qytetit Studenti.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Ulje temperaturash dhe vranësira, mësoni parashikimin e motit për sot

Ditë vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme dhe pak më të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

U vra ndërsa pinte kafen në Memaliaj, vëllai i Marsel Çelës paralajmëron vetëgjyqësi: Të gjenden autorët!

Tre të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një atentati të ndodhur mbrëmë që…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Po lundronte me Jet Ski në liqenin e Vuat të Dejës bashkë me dy vajzat , 54-vjeçari humb kontrollin dhe përplaset me shkëmbin

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në liqenin e Vaut të Dejës, ku një 54-vjeçar…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Masakra në Memaliaj, flasin banorët: Jemi të tronditur! Të vriten tre veta kot….!

Banorët e Memaliajt në një prononcim për mediat shprehen se janë të tronditur për atentatin…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Plagosi me thikë një grua, prangoset 33-vjeçari

Policia ka vënë në pranga një 33-vjeçar, i cili ditën e djeshme dyshohet se plagosi…

LEXO ME SHUME