Categories Showbiz

I qeshur krahë kolegëve, Genc Fuga shfaqet për herë të parë në publik

Muajt e fundit për aktorin e mirënjohur Genc Fuga nuk kanë qenë fort të lehta. Atij ju desh të shkëputej nga karriera për shkak të një shqetësimi të papritur shëndetësor.

Kujtojmë se një goditje në tru e çoi atë menjëherë në shtratin e spitalit, ngjarje e cila mori vëmendje të madhe mediatike.

Por duket se aktori ja ka dalë dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Të paktën këtë tregojnë edhe fotot e tij të fundit, në daljen e tij të parë publike pas operacionit, citon Icon Style.

Krahë kolegëve dhe bashkëshortes së tij Enit Jani Fuga, Genci shihet i qeshur në Sallën e Koncerteve, në Universitetin e Arte ku u dha shfaqja e parë pas restaurimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME