Categories Showbiz

Transgjinorja pjesë e “Big Brother Vip” në Kosovë, Getinjo tallet keq me Bleron (FOTO)

Banori i parë i shtëpisë së “Big Brother Vip” në Kosovë, ishte këngëtari i njohur shqiptar Blero Muharremi. Ndonëse prej kohësh ai është shkëputur nga muzika, duket se këngëtari ka nisur një eksperiencë të re në këtë spektakël shumë të ndjekur në Kosovë dhe jo vetëm

Blero u shpreh se është ‘single’ dhe pse jo po i jep një shans tjetër vetes për të gjetur sërish dashurinë, e këtë herë në shtëpinë e famshme BBVK. Ish-banori i BIg Brother, Getinjo, ka reaguar pas hyrjes së tragjinores, Edona James duke u ‘tallur’ me Bleron.

“Blero kësaj here mos dështo”,  shkroi ai krahas fotos së Edonës që publikoi në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Jam mbesa e Dritëroit, e kam xhaxha…” / Si përfundim, kjo është lidhja biologjike mes Ilnisës dhe Dritëro Agollit!

Shpesh herë Ilnisa është shprehur se është mbesa e Dritëro Agollit dhe e ka xhaxha…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME