Categories Lajme

Itali/ Dy pitbullë vrasin foshnjën 13 muajshe, ia morën të ëmës nga krahët

Një fëmijë vetëm 13 muajsh humbi jetën pasi u kafshua nga dy pitbullët e një shoku të nënës së tij.

Vetë e ëma e cila tentoi të ndërhynte u sulmua nga qentë në vilë. Ngjarja e rëndë që shokoi Salernon në Itali ushënua paraditen e sotme.

Ka qenë ora 08:00 kur njëri nga qentë sulmoi të ëmën dhe i mori foshnjën.

“Foshnja iu rrëmbye nga krahët” thotë krybashkiaku Eboli Mario

As ndërhyrja e dajës së fëmijës nuk mundi të shpëtojë nga goja e qenve të voglin.

E gjitha ndodhi shumë shpejt ,por ngre alarmin dhe shqetësimin për të gjithë ata që mbajnë qen të tillë në banesë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME