Categories Kuriozitete

Ja si të futeni në llogarinë e WhatsApp të partnerit, pa e kuptuar dhe pa lënë gjurmë

YouTube është plot me video që premtojnë të spiunojnë në bisedat WhatsApp të dikujt tjetër, shumica e këtyre videove janë krejtësisht të rreme; Megjithatë, ekziston një metodë që funksionon dhe është më efektive nga të gjithë.

Vlen të theksohet se ky mashtrim i “WhatsApp” do të jetë efektiv vetëm nëse e dini personin që do të “spiunoni”, pasi duhet të keni telefonin e tij të paktën disa minuta, përndryshe është e pamundur të arrihet.

Gjëja e parë që duhet të bëni për të shqyrtuar bisedat WhatsApp të një personi tjetër është ta shkarkoni këtë aplikacion në smartphone tuaj, pasi ta instaloni, do të shfaqet një kod QR.

Tani vjen pjesa e komplikuar, ju do të duhet të merrni telefonin inteligjent të personit që do të spiunoni, shtypni ikonën e tre pikave, zgjidhni opsionin “* WhatsApp web *” dhe skanoni kodin QR të telefonit tuaj.

Menjëherë aktivizoni llogarinë WhatsApp në smartphone tuaj, kështu që ju mund të shihni të gjitha bisedat që personi ka pasur. A guxon ta bësh?

Ndërsa ky mashtrim ju lejon të dini disa sekrete apo biseda të paimagjinueshme, jini të kujdesshëm sepse mund të merrni një surprizë të pakëndshme.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 30 Maj 2024

Dashi Sot është një ditë e mirë për të lindurit e kësaj shenje. Shfrytëzojeni pasi…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

ZBULIMI/ Shkencëtarët mund të kenë zgjidhur misterin e piramidave të Egjiptit

Shkencëtarët mendojnë se kanë zgjidhur misterin e mënyrës se si 31 piramida, përfshirë kompleksin e…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 19 Maj 2024

Dashi Dite shume e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje.…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i…

LEXO ME SHUME
Categories Kuriozitete

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 14 Maj 2024

Dashi Asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Merrini gjerat…

LEXO ME SHUME