Categories Showbiz

‘Jam lodhur’, Çiljeta Xhilaga tregon arsyet pse ka hequr dorë nga koncertet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga konkurrentet e “Ferma Vip”. Ajo ka rrëfyer për herë të parë arsyen pse ka hequr dorë nga koncertet. Gjatë një diskutimi me kolegun e saj, Renis Gjokën, Çiljeta është shprehur se për shkak të angazhimeve familjare, ajo ka vendosur për të hequr dorë nga koncertet. Sipas saj, familja është prioritet. Por për të mos u shkëputur nga skena, ajo ka vendosur që të zhvillonte koncerte vetëm në Tiranë, që të mund të kthehet pranë familjes.

Çiljeta: Përtoj shumë të iki në koncerte.

Renisi: Koncertet të mbajnë gjallë.

Çiljeta: I dua koncertet brenda Tiranës, që të këndoj dhe të kthehem në shtëpi. E ndjej veten të lodhur, je gjithë ditën në shtëpi, la, pastro, mbaj shtëpinë dhe gatuaj.

Renisi: Me të ndjerë është ajo, s’diskutohet.

Çiljeta: Mendoj se çdo moshë ka fazën e vetë.

Renisi: Ja vë vetë njeriu vetes prioritetet.

Çiljeta: Unë kam prioritet familjen dhe e ndjej veten shumë të rritur për të kënduar.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla, lihet në burg modelja shqiptare

Modelja shqiptare Klevisa Ymeri që shkaktoi dy viktima në Kroaci do të vazhdojë të mbetet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME