Categories Showbiz

“Ke kaq shumë para dhe nëna jote jeton kështu”/ Nusret publikon takimin me të ëmën

Kasapi turk dhe pronari i shumë restoranteve, Nusret Gökçe pasuria e të cilit tejkalon 1,5 miliard euro është kritikuar për faktin se nëna e tij qëndron në një vend që është shumë “larg” stilit të tij të jetesës. Nusreti është shumë aktiv në rrjetet sociale ku në Instagram numëron mbi 40 milion ndjekës të cilët mahniten nga mënyra se si ai “trajton” mishin.

Ai ka publikuar një video ku shfaqet duke përqafuar nënën e tij sipas tij pas dy vitesh. Por, ajo që është vënë re është se nëna e Nusretit jeton në një vend që nuk është aspak “luksoz” duke marrë parasysh ato çfarë poston Nusreti edhe pse pasuria e e tij është majme. Videoja ka tërhequr qindra komente pozitive dhe negative, me ndjekës që sugjerojnë se Nusreti duhet të shpenzojë disa nga milionat e tij për një shtëpi të re për nënën e tij.

“Ti ke kaq shumë para, pse nuk po jeton nëna jote në një rezidencë?” “Pas 2 vitesh??!!!! Pse??!!!! Dhe pse nuk blini një shtëpi më të mirë për prindërit tuaj. Ti je i pasur tani!!”-shtoi një tjetër. Përveç kësaj, një tjetër detaj që ndjekësit nuk kanë pëlqyer është fakti se ai nuk i hoqi syzet e diellit teksa vizitonte nënën e tij.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME