Categories Showbiz

“O ti budalle, na çau b***ën”, nuk ndalet debati mes Antonelës dhe Einxhel

Një debat i ashpër nisi mes Antonelës dhe Einxhel në lidhje me turnet dhe për orën. Ishte Antonela që i thoshte Einxhel se nuk ka fakte se sa është ora dhe diskutimi u bë me tone të larta.

Në diskutim, ato përfshinë edhe Beatrix, e cila nuk mbante dot të qeshurën në lidhje me çështjen për të cilën po flisnin. Pas minuta më vonë, u zgjua Big Mama duke i thënë se kanë rrjedhur. Më pas Antonela dhe Einxhel duket se janë qetësuar dhe e kaluan diskutimin me të qeshur.

Antonela: Nuk ke fakte.

Einxhel: Antonel, po e tepron.

Antonela: Po e tepron ti dhe bën mirë ta mbyllësh këtë muhabet, po ta them për herë të fundit.

Beniada: Po bëni si derdimene.

Shkojnë tek Beatrix…

Beatrix: Mos më fusni mua në këtë valle.

Einxhel: A ka 24 orë dita?

Antonela: Ti a je budalle? Mos i ktheni përgjigje kësaj se na çau b*thën.

Beatrix: Nuk më besohet se po diskutoni për këtë.

Big Mama: Ore a jeni normal? Jeni tu piskat për diellin, a jeni normal a keni rrjedh krejt?

Einxhel: Pse prej nesh u zgjove? Nuk e dinim.

Antonela: Na fal Big, ke të drejtë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME