Categories Showbiz

Këngëtarja e talentuar e “The Voice Kids” rrëfen takimin emocionues me Demi Lovaton

Këngëtarja e talentuar dhe njëkohësisht pjesëmarrëse në edicionin e kaluar të “The Voice Kids”, Vivian Biagioni, ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, në Top Channel.

Ajo foli për eksperiencën në një nga aktivitetet më prestigjoze muzikore në Itali, Sanremo Junior, ku konkuroi me një videoklip të sajin dhe ia doli të shkonte deri në finale.

Padyshim që zëri dhe talenti i 16-vjeçares është vlerësuar edhe në shumë kompeticione të tjera muzikore ku ajo ka marrë pjesë, si në Shqipëri ashtu edhe në Itali.

E apasionuar pas muzikës, e sidomos pas rrymës pop rock, Vivian tregoi në studio emocionet e takimit me idhullin e saj, këngëtaren më famë ndëkombëtare Demi Lovato.

Ato ishin takuar në prapaskenën e një prej koncerteve të Demit në Zyrih, ku jo vetëm kishin shtrënguar duart, por edhe i kishin treguar dashurinë dhe mirënjohjen njëra- tjetrës. Top Channel

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Xhensila Myrtezaj tregon momentet jo të mira që kaloi dhe ndihmën nga psikologia

Edhe pse nuk e kanë konfirmuar publikisht divorcin mes tyre, as arsyet dhe as lajmet…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME