Categories Showbiz

Kjo vajzë ju paguan 80 mijë euro në vit që të jeni i dashuri i saj

Fituesja më e re e lotarisë “EuroMillions”, në Britaninë e Madhe është  Jane Park. Ajo është e gatshme të paguajë një mashkull rreth 80 000 euro në vit. Vetëm e  vetëm që ai të jetë i dashuri i saj.

Park pushtoi titujt e tabloideve në mbarë botën pasi fitoi 1 milion paundë (rreth 1,3 milionë euro) në moshën 17-vjeçare. Që nga ajo kohë, ajo ka bërë shpenzime të çmendura të kësaj pasurie.

Pasi është ndarë nga i dashuri i saj i fundit, ajo ka nisur procesin e intervistimit për një të dashur të ri.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME