Categories Showbiz

“Kurrë mos folsh o Zot”, nisin përplasjet me Kiarës dhe Luizit (Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy banorët më të pëlqyer dhe të komentuar në shtëpinë e “Big Brother  Vip”.  Këngëtari kam qenë ai i cili ka shprehur pëlqimin për moderatoren që në ditët e para  brenda shtëpisë. Afro një muaj që ata janë futur në “Big Brother”, raportet e tyre kanë pësuar ulje-ngritje herë pas here.

Por Luizi nuk heziton në asnjë moment që t’i shprehë dashurinë moderatores, nga ana tjetër kjo e fundit tregohet pak më e rezervuar. Sapo duket se po afrohen, dyshja  përfshihet në debat.

Kështu mbrëmjen e djeshme, Kiara i ka kërkuar Luizit që ta lërë të qetë dhe të respektojë hapësirën e saj, pasi sipas Kiarës, ai e merr çdo gjë personale.

Kiara ishte duke biseduar me Efin te dhoma e gjumit teksa shkon Luizi dhe i thotë “kurrë mos folsh me mua”.

Pjesë nga biseda:

Kiara: E merr çdo gjë personale. Pse rri me Efin, pse nuk rri me mua

Efi: Se ka tipin vetë ashtu

Kiara: Mjaft pra, më lër i çik se kam gjërat e mia që po mendoj, kaq. Nuk dua ti flas

Luizi: Kurrë mos folsh o Zot

Kiara: Atë mos ma thuaj ti se nuk ma thua ti atë fjalë mua

Luizi: Kurrë mos më folsh mua po them

Kiara: Ka mundësi të lutem të pushosh

Efi: Mo Luiz, edhe ti mo Luiz…

Kiara: Se kjo goja të prish ty.

Luizi: Pse?

Kiara: Kur i jep gojës shumë, të prish goja, kështu që ule pak të lutem

Luizi: Ore e uli krejt unë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME