Categories Showbiz

Kush është këngëtarja e cila i bën bamirësi, Klevisit…

Ju kujtohet Klevisi tek emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” në “News24”, djali i ri që ëndërron të bëhet boksier?Kush është këngëtarja e cila i bën bamirësi, Klevisit... (Foto)

 

Dashuria e madhe për boksin rikthehet sërish tani me një suprizë bamirësie,

këtë herë nga këngëtarja e njorur shqiptare Maria Aleksi.Kush është këngëtarja e cila i bën bamirësi, Klevisit... (Foto)

Maria Aleksi  preket për Klevis Celaj boksierin e Vlorës i bën atij një bamirësi një dhuratë, i jep biletën dhe mundësinë për të realizuar një ndeshje Kombëtare në datën 22 dhjetor që do të realizohet në Tiranë. Ku e veçanta e kësaj qoftë fitore apo humbje Klevisi do të ketë dhuratën e bamirësisë nga vetë këngëtarja Aleksi. Por si do ta marrë Klevisi biletën? Apo me kë do të jetë e shoqëruar këngëtarja Maria Aleksi kur t’i dhuroi Klevisit suprizën? Të gjitha këto pyetje vetë këngëtarja na i ka lënë suprizë ditëve në vazhdim… Nuk na ngelet gjë tjetër veç ti urojme Klevisit suksese dhe supriza të bukura paç./Tiktak.alKush është këngëtarja e cila i bën bamirësi, Klevisit... (Foto)

Kush është këngëtarja e cila i bën bamirësi, Klevisit... (Foto)

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME