Lajme

Big Brother VIP kudo/ Tregtari gjen mënyrën e veçantë për të shitur fruta-perimet (Foto)

Big Brother Vip Albania ka thyer të gjitha rekordet e shikueshmërisë me shqiptarët që kanë hequr vëmendjen nga politika e sporti, për ta çuar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Kjo dallohet qartë netët e prime-it, kur të martave dhe të shtunave, rrugët janë të boshatisura. Kudo flitet për Big Brother VIP në Top Channel. E po ashtu një tregtar ka gjetur një mënyrë të veçantë për të shitur fruta-perimet. Ai i ka vënë emrat e konkurrentëve të BBVip disa frutave për t’i shitur ato.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close