Covid-19Lajme

Mes nëntë personave, kush është 29-vjeçari që ndërroi jetë sot nga koronavirusi

Mes nëntë viktimave të sotme ishte dhe një 29-vjeçar nga Përrenjasi. Olsi Skura ishte shtruar prej disa ditësh në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’. Mësohet se i riu ishte nga fshati Pishkash Veri. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar dhe kryebashkiakja e Përrenjasit, Miranda Rira, e cila përmes një postimi në ‘Facebook’ ka ngushëlluar familjen për humbjen e madhe.

MESAZHI I RIRËS E dhimbshme ndarja nga jeta e 29-vjeçarit, Olsi Skura nga fshati Pishkash Veri, bashkia Prrenjas😢😢! I shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta babait të Olsit, Z. Myftar Skura, për humbjen e djalit të tyre në një moshë kaq të re, nga Covid, virusi vdekjeprurës! U prehsh në paqen e amëshueshme të Zotit, Olsi😢😢!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close