Lajme

Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë në katin i 5

Përfshihet nga flakët një banesë , kati i 5 pranë shkollës 9 vjecare “Ismail Qemali” në Vlorë. Zjarrfikësja drejt banesës, në përpjekje për të shuar flakët. Policia ndodhet ne vendngjarje. Zjarri ka rënë në katin e 5 të një pallati. Nga informacionet paraprake mësohet se nuk ka persona të bllokuar apo të rrezikuar nga flakët. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po futen nga dera me leva pasi e kanë të vështirë hyrjen për shkak të flakëve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close