Categories Showbiz

Mendova ti lë të gjitha dhe të kthehem…” Klaudia Pepa shpërthen në lot gjatë emisionit, çfarë i ndodhi balerinës?

Balerina shqiptare Klaudia Pepa së fundmi ka qenë e ftuar në italian “Verissimo”, ku ka folur më shumë për jetën e saj personale.

Mes lotësh, balerina tregoi se ka menduar që të heq dorë nga karriera e saj pasi i ati ka është sëmurë, por ka qenë pikërisht mamaja e saj që i ka dhënë forcë dhe motivim për të vazhduar para.

“Jam shumë e mërzitur sepse babai im nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Fillimisht mendova të lë çdo gjë dhe të kthehem në Shqipëri, por më pas ishte mami im që më dha forcë dhe më tha ‘jo ti duhet ta bësh’”– tha ajo.

Kujtojmë që disa vite më parë Klaudia është larguar nga Shqipëria drejt Italisë, ku jeton dhe punon.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Katy Perry: U shfaq në finalen e American Idol me një fustan që kishte mbi të fytyrat e 168 konkurrenteve

Katy Perry u shfaq në finalen e “American Idol” me një fustan që i bën…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Zgjidhen 5 finalistët e BBV3. Ata përfitojnë secili 10 mijë euro

Brother Albania VIP 3 do të ketë 5 finalistë ndërkohë që nga fundi i prime…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Amos Zaharia flet për divorcin e motrës së tij nga Princi Leka

Aktori i njohur Amos Zaharia ka folur për herë të parë në lidhje me divorcin…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ikën Buçko, vjen Robert Aliaj, sfidë e fortë mes Florjan Agalliut dhe Valer Kolnikajt pas televotimit

Robert Aliaj Dragot është fermeri më i ri V.I.P. që i bashkohet eksperimentit social, unik…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Ja kë sheh fitues ish-banorja, një rrëfim i sinqertë nga Rike Roçi: Në Itali jam bullizuar…

E ftuar sot në Top Albania Radio, Rike Roçi ka komentuar rrugëtimin në “BBV3”, ka…

LEXO ME SHUME