Categories Lajme

Mure me vezë dhe mollë përtokë, mbyllet protesta e opozitës te Bashkia e Tiranës (FOTOT)

Ka përfunduar protesta e thirrur nga “Aleanca për Teatrin” para bashkisë se Tiranës, protestë e mbajtur në lidhej me arrestimet e dosjes “5D”.

Mure me vezë dhe mollë përtokë, mbyllet protesta e

Pas largimit të qytetarëve, ajo që mbeti para bashkisë, janë pankartat e lëna në degët e pemëve nga qytetarët.

Mure me vezë dhe mollë përtokë, mbyllet protesta e

“Dardha pas shpinës së Edit, Fiq pas shpinës së Erit”, “Projektet 3D, propaganda 4D, vjedhjet 5D”, “Redi Molla hëngri fiqtë”, shkruhej në disa prej tyre.

Mure me vezë dhe mollë përtokë, mbyllet protesta e

Ndërkohë në derën hyrëse të bashkisë, kanë mbetur edhe mollët dhe vezët e hedhura nga qytetarët në drejtim të institucionit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Arrestohet 20-vjeçari i shpallur në kërkim për trafik droge në Durrës

Është arrestuar një 20-vjeçar në Durrës. Orito Mema banues në Durrës,akuzohet për veprën penale “Prodhimi…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Greqi/ Vdes nga vapa 23-vjeçari shqiptar me aftësi të veçanta, arrestohen prindërit e tij

Në Greqi një 23-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë për shkak të temperaturave të larta. Mediat…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME