Categories Sport

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e skenografisë kuq e zi (FOTOT)

Në “Air Albania” ka nisur ndeshja për “Gjermani 2024”, ku Shqipëria po përballet me Ishujt Faroe, ndërsa ka siguruar kualifikimin me Barazimin në Moldavi të premten e shkuar.

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Mijëra tifozë krijuan një skenografi gjigande kuq e zi, pjesë e të cilës është bërë edhe familja kryeministrore. Por ndërsa Linda Rama, bashkëshortja e kryeministrit ngriti para vetes një katror të zi, Rama, në krahun e majtë të kreut të FSHF-së, Duka

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Ndeshja në “Air Albania”, Linda Rama bëhet pjesë e

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Sport

LISTA ME 27 EMRAT/ Sylvinho shpall skuadrën shqiptare të kompionatit evropian

Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Sylvinho bëri publike listën e futbollistëve të Kombëtares Shqiptare të futbollit…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Laçi-Flamurtari/ Shtangen vendasit, vlonjatët rikthejnë baraspeshën (VIDEO)

Laçi pret Flamurtarin në takimin e vlefshëm për finalen e “play-out”-it të Kategorisë Superiore. Fituesi…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Rekordi i Vllaznisë së femrave, 11 herë radhazi kampione e Shqipërisë

Vllaznia e femrave nuk njeh rivale në kampionat. Vajzat shkodrane fituan në finalen e “Final…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Në prag të Final Four, FSHF publikon kalendarin, tre ndeshje në një javë

Tre ndeshje në një javë. Federata shqiptare e futbollit zbuloi dhe kalendarin për 3 javët…

LEXO ME SHUME
Categories Sport

Haaland i rikthehet golave, Man. City fiton 0-2 kundër Nottingham dhe ndjek Arsenalin

Në “City Ground” Nottinghami vendas u mund 0-2 nga Manchester City. “Qytetarët” tanimë janë në…

LEXO ME SHUME