Categories Lajme

Ndodh edhe kështu! Bëhen gati për dimër, ketrat fshehin 70 kg arra në kafanon e automjetit

Ketrat janë kafshë shumë punëtore dhe këtë e ka treguar Bill Fisher, një amerikan. Për mediat vendase ai tregon se në kafanon e makinës së tij gjeti 70 kg arra, të cilat ishin fshehur nga ketrat.

Ngjarja ka ndodhur në dakotën e Veriut, SHBA, ku ketrat të dy llojeve të ndryshme, patën një luftë me njëra- tjetrën, pikërisht për arrat. Ketri kuq, i frikësuar për dimrin, arriti të fshehë arrat që kishte mbledhur në automjet. Pronari i makinës, ka publikuar pamjet, duke treguar punën e palodhur të ketrave.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME