Categories Showbiz

Nëse Çiljeta do ishte çun, vajzat do linin kokën për të dhe kjo foto është prova

Aplikacioni më i përdorur i momentit është padyshim “Face App-i”, i cili ndryshon gjininë e personit në foto. Këtij aplikacioni nuk i ka rezistuar as këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të tranformimit të saj në mashkull dhe duhet ta themi: nëse Çiljeta do ishte çun, vajzat do linin kokën për të! “Hajde çun hajde”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. Ajo njihet për bukurinë e saj natyrale dhe tiparet e theksuara, prandaj nëse do ishte mashkull, do ishte shumë i pashëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Si më poshtëron ashtu”/ Ilnisa debaton me Meritonin, “molla e sherrit” Sara Karaj

Hyrja e tre banorëve të rinj, duket se ka trazuar situata në shtëpi dhe një…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME