Categories Lajme

New Jersey \ Ngjarja e rëndë: Babai shpëton 3 fëmijët e tij, por mbytet vetë

Një burrë ka humbur jetën teksa është përpjekur për të shpëtuar jetën tre fëmijëve të tij teksa po laheshin në lumë.

Ngjarja ndodhi në New Jersey, ku policia lokale bën me dije se në momentin kur oficerët erdhën në vendngjarje, gjetën tre fëmijë të moshës 13, 11 dhe 8 vjeç jashtë ujit, ndërsa babai i tyre nuk kishte arritur të shpëtonte.

“Sipas dëshmitarëve, fëmijët hynë në ujë dhe ishin duke u mbytur”, thanë autoritetet.

“Viktima hyri në ujë për t’i ndihmuar, tërhoqi fëmijët e tij por luftoi për të ruajtur ekuilibrin e tij.” Trupi i 42-vjeçarit u gjet pas më shumë se tre orësh kërkimesh nga ekipi i zhytjes

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Pas radhës kilometrike të mjeteve, hiqet përkohësisht pagesa në autostradën Thumanë-Kashar

Pas skandalit të mëngjesit të sotëm me trafikun kilometrik nga aksi Thumanë-Kashar, mësohet se është…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vihen nën kontroll flakët në Llogara, drejtori i zjarrfikëses: Zjarri patjetër që ka dorën e njeriut

Zjarri që ra pasditen e djeshme në Llogara është vënë nën kontroll, ndërsa po punohet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Detaje/ Euro, blloqe dhe telefona, çfarë iu sekuestrua Beqajt dhe bashkëpunëtorëve pas kontrollit në banesë dhe zyrë

Pas më shumë se një viti hetimesh, ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj është vënë sot…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

SPAK rëndon pozitën e ish-kryebashkiakut Jorgo Goro, sekuestrohen 4 ha tokë në Himarë

Rëndohen akuzat ndaj Jorgo Goros, tashmë në burg. Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tentuan të trafikonin kokainë nga Amerika Latine, si ranë në pranga 3 shqiptarët në Itali

Një tjetër goditje e rëndësishme ndaj trafikut të drogës është kryer Guardia di Finanza e…

LEXO ME SHUME