Categories Showbiz

“O plehrë”/ Goditje me shpulla dhe fjalor banal, plas keq sherri në “Përputhen” (VIDEO)

Një sherr verbal dhe fizik është regjistruar në puntatën e sotme të emisionit “Përputhen” mes vazjave.

Takimi që Orsiola pati me Donaton, solli shumë tensione në studio. Irisi nuk arriti ta përmbajë veten dhe nisi të bërtasi. Debati midis Irisit dhe Orsiolës, konkurrenteve të programit ka degraduar në momentin që u përfshiu edhe Lea.

Kjo e fundit e goditi me shuplakë ish-shoqen e saj të ngushtë. Debati nisi me ofendime dhe me krahasim duke i thënë njëra tjetrës ”Plehrë”.

Tensionet në studion e Për’puthen nuk u qetësuan, më pas ndërhyri Petro, i cili ka qenë “molla” e sherrit midis dyshes.

Osriola:Ti nuk do tregosh standardet, je plerë.

Irisi: Seriozisht e ke që më thua muja plerë e ke parë veten në pasqyrtë moj seriozisht e ke kujt i thua plerë. Punën kryesore e kam me ty edhe me këtë plerën tjetër. Ju të dyja jeni plerë (Orsiola dhe Lea). Se kam punë edhe me ty.

Lea: Kujt i drejtohesh ti ashtu, se boll të kam duruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

“Beteja” mes Ilnisës dhe Ledionës! Agravon debati në prime, ndërhyn Arbri me ironi: E dimë që ngrihet në këmbë gjithë bota për ty, por më lër ta mbaroj

Një tjetër debat i ashpër ka ndodhur gjatë kësaj jave mes Ledjonës dhe Ilnisës, në…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

A janë ndarë vërtet? Besi dhe Xhensila në Itali, çfarë po ndodh mes çiftit

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në personazhet më të komentuara…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

‘Nxehen gjakrat’ në ‘BBV3’, plas debat mes Romeos dhe Julit: O burracak, mos ma përmend mua… (Video)

“Vëllai i Madh” mblodhi djemtë e shtëpisë në darkën e të nominuarve ku u zhvilluan…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Maksimumi që unë mund të ofroj”, Alban Skënderaj jep lajmin e bukur për të gjithë fansat e tij

Alban Skënderaj ka realizuar një koncert recital më parë, ndër artistët e pakët shqiptarë që…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Besi dhe Xhensila nën hetim? Avokatja: Divorci, manovër për të shpëtuar pasurinë

Prej disa ditësh, rrjeti po zien sërish pas lajmit se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj,…

LEXO ME SHUME