Categories Lajme

Pak para fundit tragjik (Video)

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur 21-vjeçarja Eleni Tofaloudis takon poshtë shtëpisë së saj shqiptarin Aleksandër Luca dhe sëbashku largohen për në banesën e 21-vjeçarit Manoli Koukouras.

Eleni mund të shihet që e takon Aleksandrin miqësisht, pa e ditur se pak orë më vonë ajo do të ishte viktima e një vrasjeje makabre. Dy djemtë akuzohen për përdhunimin dhe vrasjen e studentes greke, e cila u gjet në shkëmbinj më 28 Nëntor, në ishullin e Rodos.

Sipas mediave vendase, mbrëmjen e së mërkurës autoritetet kanë mundur të gjejnë edhe shufrën metalike me të cilën e reja u godit në kokë. E konsideruar si armë krimi, sendi u gjet pranë vendit ku dy të rinjtë hodhën trupin e pajetë të studentes, pas dëshmisë së 19-vjeçarit shqiptar.

Një ditë më parë, mediat zbardhën dëshminë e Aleksandër Lucës, i cili para efektivëve të policisë tha se kishte qenë miku i tij grek ai që e kishte goditur studenten me shufër hekuri në kokë, e më pas i kishte kërkuar që ta “hiqnin qafe”.

Nga ana e tij, 21-vjeçari Maloni Koukouras i ka mohuar akuzat. Autoritetet po punojnë për të mbledhur prova që pritet të tregojnë përfshirjen e tij në krim, ndërsa mësohet se është kërkuar edhe zhbllokimi i llogarisë së tij në Facebook.

Tre të rinjtë ishin në shtëpinë e 21-vjeçarit Koukouras kur tentuan të kryenin marrëdhënie seksuale me Elenin, por ajo i refuzoi. Ata e goditën me shufër pas koke dhe më pas e hodhën trupin e saj nga një shkëmb. E reja vdiq nga mbytja, ndërsa ekspertiza mjeko-ligjore zbuloi se vajza ishte abuzuar edhe seksualisht.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME