Categories Lajme

Po pozonin për klipin e dasmës/ Dhëndrin e godet rrufeja dhe vdes, traumatizohet nusja

Një moment gëzimi është kthyer në tragjedi në Kinë. Një çift po pozonin për setin fotografik të klipit të dasmës në një pikë të njohur turistike në Kinë.

Konkretisht Ruan dhe Spruce po bënin foto në malin e dëborës së ‘Jade Dragon’ të Kinës.

Kjo pikë turistike ndodhet në provincën Yunnan. E ndërsa çifti po pozonin përpara fotografit, rrufeja goditi për vdekjen dhëndrin.

Në momentin që çifti i bashkëshortëve që ishin të fejuar e po realizonin klipin e dasmës, moti ishte i paqëndrueshëm. Kjo nuk ndaloi Ruan dhe Spruce që të realizonin dëshirën e tyre, ndërsa më pas u kthye në tragjedi.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME