Categories Lajme

Protesta/ Rama rrethon kryeministrinë

Kryeministria  është blinduar nga forca të shumta policore. Përpos civilëve që janë futur mes protestuesve shikohen tre rrathë të forcave të rendit. më të dukshmit uniformat blu që qëndrojnë më pranë studentëve. Në rrethin e dytë janë vendosur forcat Shqiponja. Pak më larg gjenden trupat speciale pak a shumë tek TVSH.

679afed6-b71e-4d3f-855c-ffea300e71f4c0a94b5b-c5ca-44eb-b8b1-1348141052d7925fb2f1-fb94-4d5e-9ed2-2282bff52de855ebf2d4-ffc0-4de9-8f26-91d6369c9c0ff8a31991-1fcb-40c3-827e-10ea108917651dad33ff-ac34-4b83-82ae-39361602f5beb46ff9ba-34ef-46df-b04c-2b810e22434f55c3906a-32bf-452a-9e85-f88572b94782a0128618-4517-4a84-8de1-86d717da5679

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME