Categories Lajme

Rasti tjetër, dy adoleshentet kapen për flokësh në mes të rrugës në Bathore (VIDEO)

Një tjetër sherr mes adoleshentësh është rregjistruar së fundmi, kësaj here në Bathore. Nga një video e postuar në rrjetet sociale, shihet se si dy vajza të cilat sipas mediave studiojnë në klasën e gjashtë të shkollës “Ibrahim Basha” në Bathore po rrihen me njëra-tjetrën.

Teksa ato kapen për flokësh, bashkëmoshtarët e tyre kanë “shijuar” pamjen dhe kanë nxituar për të kapur videon të cilën më pas në rrjetet sociale e kanë shpërndarë me një këngë të reperit shqiptar ku flet për “shuplaka”, “plumba”dhe “sherre”.

Më pas kanë qenë dy djem, ata të cilët kanë vrapuar për të ndarë vajzat, të cilat siç shihet dhe nga video paskan pasur “inate” të mëdha me njëra-tjetrën dhe “s’po i zgjidhnin dot”.

Vetëm disa ditë më parë disa nxënëse të shkollës 9-vjeçare “Kongresi i Manastirit” u përfshinë në një sherr të tillë, me dhunë dhe fjalor rruge.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Video/Ja momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit

Publikohet video nga momenti kur avokati Sokol Mëngjesi dhunohet para derës së kopshtit. Siç shihet…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur prej 4 muajsh, i riu i surprizon live: Jam mirë

Mes lotësh dy prindër nga Elbasani, Bujar dhe Fiqerete Çepa mbërritën pasditen e kësaj të…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

FOTO-EMRAT/ Identifikohen 4 autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesi

Policia e Tiranës ka identifikuar katër autorët që dhunuan avokatin Sokol Mëngjesin, mëngjesin e kësaj…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”Vihet në pranga një 27-vjeçar, të cilit iu gjet në automjet, një sasi lënde narkotike e ndarë në rreth 530 doza

Vlorë/Vijon megaoperacioni policor i koduar “Tempulli 3”, goditet një rast i shitjes së lëndëve narkotike,…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2 shtetas

Vlorë, Vodhën një sasi karburanti nga kamioni i një firme ndërtimi, identifikohen dhe arrestohen 2…

LEXO ME SHUME