Categories Showbiz

Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Reperi Noizy dhe modelja Jori Delli kanë bërë lëmsh rrjetin! Dyshja janë parë sot në praninë e njëri-tjetrit në mes të detit.

Ka qenë modelja ajo që fillimisht ka postuar një foto në Instastory duke treguar jahtin dhe detin. Më pas Noizy ka postuar një foto të saj.

Kjo ndërkohë ka ngritur shumë pikëpyetje se çfarë i bëri ata bashkë? Nëse do flisnim për një romancë shanset janë sepse të dy kanë thënë se nuk janë në një lidhje.

Por nga ana tjetër reperi ka premtuar disa projekte dhe ndoshta është duke xhiruar ndonjërin prej tyre pjesë të të cilit ka bërë edhe Jorin.Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin Romancë? Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Showbiz

Legalizimi i kanabisit, Albi: Lejimi mund të sjellë minimizim përdorimi (Video)

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

BAFTA Awards 2024, lista e plotë me filmat dhe aktorët më të mirë të vitit të kaluar

BAFTA Awards 2024 – ngjarje kjo që nderon filmat dhe aktorët më të mirë të…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

“Ikja jote më la pa frymë”, Eni Çobani humb njeriun e shtrenjtë

Një njeri shumë i shtrenjtë për Eni Çobanin është ndarë nga jeta. Juristja ka bërë…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Dashnor Diko futet në BBV me një karrocë me banane: Mos e neglizhoni këtë frut, ju mbyll gojën (Video)

Një ditë aspak e zakontë ishte kjo e sotmja në ‘Big Brother VIP 3’, teksa…

LEXO ME SHUME
Categories Showbiz

Rita Lati hyn në Big Brother Vip/ Si reagon Roza?

Vëllai i Madh i ka vendosur banorët në një sfidë shumë të vështirë këtë herë.…

LEXO ME SHUME