Categories Lajme

Romë/ Po bënte selfie me miqtë mbi urë, 31-vjeçari humb ekuilibrin dhe bie

Ai po bënte një selfie në shoqërinë e disa miqve kur humbi ekuilibrin. I riu ra nga ura Garibaldi, në qendër të Romës, dhe përfundoi poshtë, në zonën e asfaltuar. Ngjarja ndodhi dje në mbrëmje rreth orës 20.30 në zonën e Trastevere.

31-vjeçari u transportua në spital në gjendje të rëndë dhe pret t’i nënshtrohet një operacioni. Punonjësit shëndetësorë të spitalit lajmëruan policinë. Sipas policisë, 31-vjeçari, në shoqërinë e disa miqve, ndërsa bënte një selfie me celularin e tij, humbi ekuilibrin dhe përfundoi poshtë urës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexoni Gjithashtu

Categories Lajme

Bulqizë/ Aksidentohet 19-vjeçari, transportohet menjëherë në spital

Është aksidentuar një 19-vjeçar ditën e sotme në Bulqizë. Aksidenti ka ndodhur rreth ores 14:15…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Arrestohet pronari i lokalit në Lushnjë, Ushtrohej veprimtaria e basteve sportive

Policia e Lushnjës ka goditur ditën e sotme një rast të ushtrimit të basteve sportive…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Kërkohej në Sarandë për trafik droge/ Kapet në Selanik 32-vjeçari

Policia greke ka arritur të kapë në Dhiavata të Selanlikut të kërkuarin të Interpol, Adritak…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

“Blindohen” rrugët e Vlorës, policia kontrolle të shumta pas arrestimit të anëtarit të bandës së “Gaxhait”

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) dhe policia kanë ngritur postoblloqe të shumta në rrugët…

LEXO ME SHUME
Categories Lajme

Tiranë/ Kamioni përmbyset në rrugë, merr para disa automjete, lëndohet shoferi

Një automjet tip kamion është përmbysur në rrugën ““Ramazan Gaxherri”” në kryeqytet dhe për pasojë…

LEXO ME SHUME